Od jinud - zajímavé

Kostelec: konec „tankodromu“ se blíží? - www.ricansko.info/cs/clanky


Jak dělají strategický plán v Českém Brodě. - www.cesbrod.cz


seznam.cz: Nebojte si říct o jasné informace (PDF, 72kB)


Černokostelecko 02/07: Dětské hřiště (PDF, 108kB)
O projektu dětského hřiště čtěte na: www.hristekostelecncl.cz


Pavel Pávek: Někdo se musel zbláznit (PDF, 719kB)


Reportáž ČT o kanalizaci v Kostelci nad Černými lesy.


Záznam besedy (MP3, 50MB)
o kanalizaci v Kostelci nad Černými lesy ze dne 13.10.2006

Fotografie

27.10.2007

Nemeth: Naše Olga

Olgu Dekojovou jsem poznal na jednom ze seminářů, které Mladí konzervativci pravidelně pořádají, už před několika lety. Tenkrát mě vůbec nenapadlo, že se právě paní Dekojová stane doyenem našeho Středočeského klubu Mladých konzervativců. Paní Olga totiž svým zájmem o činnost mladých lidí v našem občanském sdružení vždy výrazně převyšovala své kolegy a stala se tak vítanou součástí společenského života Středočeských Mladých konzervativců. Obohatila nás všechny svým nadšením pro věc, otevřeným kritickým přístupem k problémům a především svou dobrosrdečností. Účastnila se mnoha vzdělávacích, společenských i sportovních akcí a v našem Středočeském klubu snad není jediný člen, který by paní Olgu neznal.

Přál bych paní Dekojové, aby jí její životní krédo, které je nám Mladým konzervativcům dobře známé, vydrželo co nejdéle a aby v budoucnu byla stejně dobrou starostkou půvabného středočeského města Kostelec nad Černými Lesy jako je nám Středočeským Mladým konzervativcům dobrým druhem a přítelem.

Jako předseda Středočeských Mladých konzervativců proto paní Olze Dekojové vyjadřuji plnou podporu nás mladých nejen proto, že má k našim myšlenkám blízko a že si na nás vždy vyhradila svůj drahocenný čas, ale zejména kvůli pracovitosti a jejím lidským kvalitám, o kterých nás v průběhu oněch několika let plně přesvědčila.

Hodně štěstí, paní Olgo!

Mgr. Marek Nemeth
předseda Středočeských Mladých konzervativců