Od jinud - zajímavé

Kostelec: konec „tankodromu“ se blíží? - www.ricansko.info/cs/clanky


Jak dělají strategický plán v Českém Brodě. - www.cesbrod.cz


seznam.cz: Nebojte si říct o jasné informace (PDF, 72kB)


Černokostelecko 02/07: Dětské hřiště (PDF, 108kB)
O projektu dětského hřiště čtěte na: www.hristekostelecncl.cz


Pavel Pávek: Někdo se musel zbláznit (PDF, 719kB)


Reportáž ČT o kanalizaci v Kostelci nad Černými lesy.


Záznam besedy (MP3, 50MB)
o kanalizaci v Kostelci nad Černými lesy ze dne 13.10.2006

Fotografie

27.10.2007

Hydepark

Vaše komentáře
Autory následujících příspěvků jste vy sami!Váš komentář:
Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
Sem vepište pro kontrolu číslicemi stodvacettři, jinak se váš příspěvek nezapíše:
Neslušné, urážlivé či jinak se dobrým mravům vymykající příspěvky budou ostraněny.


olga dekojova07-08-2009 23:48
olga@dekojova.czkostnet.dialtelecom.cz
 
kanalizace
 
Bohužel kanalizace, která jak sám cítíte smrdí, je dešťová. Budeme muset pravděpodobně dělat další kamerové zkoušky a ověřit kde jsou připojeni na tuto kanalizaci majitelé nemovitostí se svou splaškovou kanalizací v Kostelci nad Černými lesy. Toto je poslední informace, kterou Vám mohu podat. V současné době probíhá tak zvaná pasportizace kanalizačních vpustí, tím se dostáváme zase o kousek dál v řešení problému, který jste popsal. Bohužel jsou u nás ve městě i tací, kteří přípojku na splaškovou kanalizaci dělají až nyní v roce 2009 i když jsme je několikrát k tomuto kroku vyzvali. Věřte, že i tento problém bude během roku 2009 vyřešen. Jestli máte další otázky zavolejte mi veškeré kontakty jsou na stránkách města. V současné době mám dovolenou a proto mne ani po telefonu neseženete. Zavolejte za týden a budu Vám k dispozici na rozhovor. S pozdravem Olga Dekojová


Acid Mravenka22-07-2009 23:35
teken@seznam.cz211.17.broadband6.iol.cz
 
KOSTELEC SMRDI
 
Vážená paní starostko, příjde mi, že to v kostelci pořád pěkne smrdi, a že tu kanalizaci asi malokdo používá nebo ja nevím, vy nic necitite? Hned po vjezdu do kostelce? Děkuji za odpověd Mravenka


olga dekojova25-09-2008 19:28
olga@dekojova.cz243.184.broadband3.iol.cz
 
ROPID
 
Všem kdo dostali informaci, že se včera odsouhlasila změna linek ROPID, dávám tuto informaci, která v podrobnějším bude zveřejněna na internetových stránkách města i v Černokosteleckém zpravodaji. NIC JSME NEODSOUHLAŠOVALI, BYLA TO INFORMATIVNÍ SCHUZKA A NIKDO PO NÁS ANI ODSOUHLAŠENÍ NECHTĚL. Vše ostatní, tedy návrh řešení zpoždění řeší ROPID i s Krajským úřadem Středočeského kraje a jejich návrh bude všem jak výše uvádím prezentován k posouzení občanům.


Olga Dekojová12-06-2008 12:23
olga@dekojova.cz243.184.broadband3.iol.cz
 
setkání
 
Vážení kdo z čtenářů mých stránek máte zájem o setkání nad dopravou v Kostelci nad Černými lesy, sledujte stránky www.kostelecncl.cz v současné době probíhá příprava na debatní okénko na stránkách města a to by vám mophlo zjednodušit přístup k informacím o chodu města.


olga dekojova30-05-2008 20:28
olga@dekojova.cz243.184.broadband3.iol.cz
 
reakce čert
 
Zdravím čerte, ne neusnula, ale jako starostka mám samozřejmě výhodnější pozici. Lidi chodí přímo za mnou na úřad a já tak odpovídám přímo. Voučasné době na stránkách města zavedu i debetní okénko a to myslím, že může samozřejmě velmi urychlit reakce lidí. No uvidím, jestli se nepletu. Tak tedy ne diskuze má cenu a čím víc tím lépe, zbytečně bychom zpanštěli. Jestli máš něco na srdci není nic ztraceno 602527324 je ti k dispozici, je to číslo veřejné a služební pro starostu Kostelce nad Černými lesy a na stránkách www.kostelecncl.cz můžeš vidět sám jak funguji.


Hot Fairy23-05-2008 22:33
cert.barnabas@seznam.czondrejflek.dialtelecom.cz
 
Ále....
 
Nějak nám debata usnula. Poslední glosa ze září loňského roku... Patrně lidem došlo, že diskuze s představitely města nemá cenu.


Olga Dekojová05-09-2007 20:58
kostnet.tgnet.cz
 
ahoj lidičky
 
doufám, že jste byli spokojení s posvícením a s husou a knedlíky, já vím a zelí. Ještě tedy motokros a paďour a taky fajn zábava v pivovaru a v dalším našich hosplůdkách, no a pak ale ten hrozný fotbal. Tolik prohrát si snad ani to hřiště nezasloužilo.


Olga Dekojová27-08-2007 19:35
kostnet.tgnet.cz
 
další
 
nedělní služba u mne v kanceláři proběhla za účasti 2 lkidí, jeden je z Kostelce a druhý z Pardubic. Setkání podle mého přinesla to co mohla přinést a to jsou informace o našem městě


Olga Dekojová19-08-2007 20:15
kostnet.tgnet.cz
 
neděle od 18 do 19h
 
Dnes byly za mnou dvě dámy a hovořily jsme o kanalizaci o opravách komunikací a komunitním plánování sociálních služeb.


Olga Dekojová15-08-2007 00:20
kostnet.tgnet.cz
 
je málo
 
času a tak jen krátce, jak se vám zamlouvá práce dlaždičů, kteří pracuji na opravách komunikací u nás? Zaznamenávám pouze spokojenost. Ještě všem kteří navštíví mé stránky, následující informace. Každou neděli od 18 do 19h, pracuji v kanceláři ODS na náměstí (ve dvoře zdravotního střediska). Tím plním další z bodů volebního programu. Ráda odpovím na vaše otázky a přijmu i připomínky a kritiku. Tuto neděli byli v kaceláři na návštěvě čtyři občané našeho města a odpovídala jsem na jejich otázky.Zobrazuje se pouze posledních 10 příspěvků.
Všechny komentáře...